Mezinárodní zlozvyk

23. listopadu 2011 v 17:58 | Pája :D |  Pája :D
No tak zase k jinýmu tématu,
minulí úterý 15. 11.
Jsme měli ve škole prevenci hrozná nuda ale napadlo mě o tom něco napsat protože je to hnus,
napíšu k tomu jen osobní názor,
a nebude moc kladnej.

Já osobně vůbec nechápu jak takové svinstvo mohlo vzniknout (omlouvám se kuřákům), a když někdo kouří musím od něj být hodně daleko protože se mi s toho dělá zle, ale každej člověk je jinej.
Kouření je bohužel celosvětový zlozvik, který je velmi nezdraví. Člověk s kouření většinou dostane rakovinu (což je jako varování na každé krabičce cigaret), a skracuje si délku života. Navíc cigarety stojí hodně peněz, místo toho by mohl mít člověk našetřeno.
Ani nechápu, proč se výrobci a ministerstvo zdravotnictví obtěžují dávat na krabičky hlášky typu "Cigarety škodí vám i lidem ve vašem okolí". Stejně to nikoho nezajímá, protože mladistvým je to k smíchu, děti neumí číst a dospělým je to jedno. Takhle nějak by se to vlastně už taky dalo říct, protože dneska můžeme s cigaretou v ruce vidět i 10leté dítě. Je to smutné, ale bohužel pravdivé.
Tyhle děti a mladí většinou začínají kouřit, protože to vidí u jiných svých vrstevníků a chtějí už ty "zkušenosti" mít taky. Ti starší většinou protože si myslí, že jsou děsně in, když smrdí cigaretami.

Pája :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama